مجموعه آموزشی کودک شگفت انگیز

 

 

مجموعه آموزشی کودک شگفت انگیز حاصل سـال ها تـلاش علاقه مندان، متخصصان و روانشناسان در امر تربیت و پروش کودکان می باشد. این مجموعه عظیم بر اساس متدهای روز دنیا بنا شده و بصورت غیر مستقیم تمام نکات تربیتی ، اخلاقی و آموزشی را به کودکان انتقال می دهد . مجموعه کودک شگفت انگیز شامل بیش از 70 عنوان انیمیشن سه بعدی همراه با موزیکهای شاد و کودکانه با اشعار آموزنده و ساده برای فهم درست کودکان می باشد. کلیه اشعار موجود در این مجموعه در قالب یک کتاب شعر چاپ شده و در داخل همین پکیج در اختیار شما قرار دارد . همچنین در این مجموعه 200 فلش کارت آموزش لغات و اعداد برای یادگیری سریعتر و عمیق تر فرزندان دلبند شما قرار داده شده است .

 

 
 
 
 

 

انیمیشن های سه بعدی موزیکال

 

 

این مجموعه شامل انیمیشن های آموزشی در زمینه اصول رفتاری اخلاقی و اجتماعی سرگرمی برای خردسالان و کودکان می باشد که تماما به صورت شاد و موزیکال بوده و در تمامی این انیمیشن ها به منظور یادگیری بهتر کودکان در راستای ارتقاع سطح هوش و خلاقیت آنها از تکنیک تکرار استفاده شده است که باعث میشود اطراف خود را بهتر و بیشتر بشناسند. شخصیت های کارتونی جذاب در محیطهای شبیه سازی شده تمامی رفتارهای کودکانه را برای فرزندان شما نمایش می دهند و کودکان از طریق همزاد پنداری با شخصیتهای هر قصه مفاهیم را درک می کنند.

 
 
 

 

فلش کارت های آموزشی

 

 

این مجموعه شامل 200 عدد فلش کارت شامل کارت های آموزش اعداد 1 تا 20 ، اشکال هندسی ، رنگ ها ، حیوانات اهلی و جنگلی ، حشرات ، وسایل نقلیه ، مشاغل ، اشیاء پیرامون و اعضای بدن انسان می باشد. هر یک از این فلش کارتها در دوزبان فارسی و انگلیسی بصورت واضح و خوانا در کارتهای مقوایی براق و دسته بندی شده در اختیار شما قرار دارد .

 
 
 

 

کتاب شعر کودک شگفت انگیز

 

 

کتاب شعر کودک شگفت انگیز یک کتاب مصور شامل تمام اشعار خوانده شده در مجموعه انیمیشنهای کودک شگفت انگیز می باشد که هم بصورت چاپ شده در این بسته موجود است و هم بصورت فایلهای صوتی و تصویری تحت عنوان کتاب شعر گویا در اختیار شما عزیزان قرار دارد . در این اشعار سعی شده است تا با استفاده از کلمات ساده ، تیپ سازی صدا برای کاراکترهای هر قصه و همچنین موزیکهای شاد و مفرح مفاهیم را در ذهن کودکان به بهترین شکل ممکن نهادینه نماییم.

 

 

این محصول دارای کد شناسه 818712055828 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

 

 
 

 

جهت اطمینان از اصالت اثر به سایت login.saramad.ir مراجع نمایید یا شماره سریال هولوگرام رابه شماره 30008211 پیامک کنید ،درصورت مشاهده مغایرت شماره هولوگرام به همراه نام اثر و کدملی خودرا به سامانه 3000834910 ارسال کنید وجایزه بگیرید

 

 
 
سبد Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
error: Content is protected !!